KONST / Litografier / Färglitografi 14378038
nr 1437 8038
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Eka. Signerad, numrerad 169/360. Färglitografi, bildmått: 40x50, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:14:32
13/12 17:49:11
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr